Search
Generic filters
Exact matches only

سبد خرید

تاریخچه و شرایط استفاده از کتابفروشی آنلاین OrderBooks.ir

تاریخچه

کتابفروشی اطمینان پس از یک دهه فروش کتاب های پزشکی، داروسازی، پرستاری، مامایی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، صنایع غذایی، علوم تغذیه، تربیت بدنی، بهداشت عمومی، بهداشت حرفه ای، مـحیط زیست، علـوم پایه، علوم پایه پزشکی، روانشناسی، روانپزشکی، دامـپزشکی، دامپروری، علـوم دامی، آبـزیان، کشاورزی، باغبانی و تمامی عناوین لاتین به صورت حضوری در فروشگاه خود توانسته جایگاه موفقی در تامین کتب مورد نیاز دانشجویان و اساتید به دست آورد.

حال برای دسترسی سریعتر و راحت تر متقاضیان بر آن شده ایم تا کتابفروشی آنلاین خود را تحت عنوان OrderBooks.ir ارائه نماییم. امیدوار هستیم همچون گذشته و با تجربیات بیشتر نیاز شما دوستداران کتاب را تهیه و ارسال نماییم.

سینا اطمینان – مدیرمسئول

شرایط استفاده از خدمات کتابفروشی آنلاین OrderBooks.ir

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده صحیح از خدمات orderbooks به دقت خوانده و بررسی فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت و زمان استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای معرفی کتاب و سایر موارد ارائه شده توسط کتابفروشی آنلاین orderbooks به معنای مطلع بودن، پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل شرایط و قوانین کتابفروشی آنلاین orderbooks از سوی کاربر می باشد.

قوانین و مقررات عمومی

دقت داشته باشید تمامی اصول و برنامه ‏‌های کتابفروشی آنلاین orderbooks منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلاٌ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
برای ارائه و ثبت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و همکاری خود می توانید با شماره ارائه شده در بخش تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

انتخاب با شماست

همکاران ما در مجموعه اطمینان و در بخش کتابفروشی حضوری و آنلاین Orderbook.ir

در حال بارگذاری ...
0