Search
Generic filters
Exact matches only

سبد خرید

اخبار و اطلاعیه

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های پزشکی

در خصوص زمان برگزاری و سایر موارد
آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال١۴٠٠
با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان و با آرزوی توفیق برای تمامی داوطلبان و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان وتبریک عید سعید فطر، پیرو اطلاعیه شماره ١٠ به اطلاع میرساند:
١ -آزمون در تاریخھای ٣١/۴/١۴٠٠ و ١/۵/١۴٠٠ طی نوبتھای صبح و عصر روزھای ۵شنبه و جمعه برگزار خواھدشد. رشته ھای امتحانی ھر یک از نوبتھای صبح و عصر، به ھنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در برگه راھنما،اعلام خواھد شد.
٢ -داوطلبان دقت نمایند ھمانند سال گذشته داوطلب موظف به تکمیل فرم خود اظھاری بیماری کرونا (مندرج در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی) میباشند. ھمانند سال گذشته افرادی که در زمان مقرر فرم خود اظھاری را تکمیل ننمایند مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و شرکت در آزمون نخواھند بود.
٣ -با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون، به منظور کمک به داوطلبانی که خواھان تغییر محل آزمون میباشند، فرصت مجدد جھت تغییر شھر محل آزمون در نظر گرفته شده است. لذا متقاضیان میتوانند به مدت ٢ روز از تاریخ٢٢/٣/١۴٠٠ لغایت ٢٣/٣/١۴٠٠ ، فقط نسبت به تغییر شھر آزمون خود اقدام کنند.
۴ -متقاضیان سھمیه استعداد درخشان دقت نمایند با توجه به تغییرات ایجاد شده در زمان برگزاری آزمون، ثبت نام استعداد درخشان در تاریخھای اعلام شده قبلی اجرا نخواھد شد. لذا این متقاضیان، در تاریخ ٢٢/٣/١۴٠٠ به اطلاعیهای که در رابطه با زمان ثبت نام این سھمیه، مراجعه به دانشگاه جھت تایید و معرفی دانشگاه به مرکزسنجش آموزش پزشکی، در سامانه مرکز سنجش قرار خواھد گرفت مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =

در حال بارگذاری ...
0